Јана Апартментс

Попустот за ИПА членови во Јана Апартментс изнесува 25 % на редовната цена која изнесува 40 ЕУР во денарска противредност.

Лице за контакт Даниела 078 233 986

Место погодно за двојки, соло авантуристи, бизнис патници и семејства со деца. Се наоѓа на добра локација, околу 5 минути до главната автобуска и железничка станица и околу 10 – 15 минути пешачење до центарот на градот.

Просторот е целосно опремен и вклучува: дневен простор, кујна, бања и една спална соба со брачен кревет и мал балкон.

Станот е многу пријатен и совршен за кратки престои и вклучено е:
– Стабилна Wi-Fi конекција
– Кабелска телевизија
– Неопходни средства: свежи и чисти кревети, пешкири, шампони, фен за коса и тоалетна хартија
– Машина за перење алишта
– Климатизација: Сплит систем со можност за ладење и греење
– Кујната е целосно опремена и содржи: фрижидер, тостер, електричен бокал за вода, кујнска опрема, трпезарија, мијалник, електричен шпорет, кафе, шеќер, сол, избор на зачини и чаеви
– Топла вода постојано достапна

Исто така вклучено е:
– Гаража (БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ) за вашиот автомобил ако е потребно
– Можеме да организираме земање од автобуската или железничката станица (БЕСПЛАТНО)
– Исто така можеме да организираме трансфер од аеродром и до аеродром (20eur)

Куќни правила:
– Пушењето е забрането
– Не е погодно за миленичиња
– Без забави, журки или настани
– Времето за пријавување е флексибилно
– Времето за одјавување е до 10:00h