Ве известуваме дека на ден 26.03.2019 год. со почеток во 18 часот во просториите на МКЦ ќе се одржи годишно собрание на ИПА Скопје.

Please follow and like us:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *